Meist

MIPA EESTI OÜ tegeleb autode värvimissüsteemide, tööstuslike ja autokereremondi materjalide maaletoomise, ekspordi ja tarnimisega alates 2001. aastast. Ettevõte korraldab ka autode värvimise ja värvitoonide valiku erialaseid koolitusi töötajate ja individuaalse kvalifikatsiooni tõstmiseks.

Meie ettevõte rahuldab kogenud personali abiga kõik klientide vajadused, pakkudes laia kaubavalikut: üle 1000 erineva toote auto kereremondiks.

Meie pidev püüd olla kursis uusimate tehnoloogiatega võimaldab meil pakkuda klientidele kõige tõhusamaid lahendusi.

Miks valitakse meid?

Kvaliteedi usaldusväärsus

MIPA SE toodete usaldusväärsust toetab ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaat, mis kinnitab ettevõtte poolt järgitavaid kõrgeid kvaliteedistandardeid. Kui katte ettevalmistamise ja materjali kasutamise tehnoloogiat järgitakse soovituste kohaselt, on katetel kasutusiga 10 aastat või rohkem. See rõhutab MIPA SE pühendumust pakkuda oma klientidele vastupidavaid ja pikaajalisi katteid.

Keskkonnahoid

MIPA SE paneb suurt rõhku keskkonnahoiule kogu arendamise, tootmise ja turustamise protsessi vältel. Ettevõte läheb kaugemale seaduslike nõuete täitmisest ning prioriteediks on keskkonna ja loodusvarade kaitse. Seda saavutatakse keskendudes värvitud objekti kaitsele ning kasutades keskkonnasõbralikke tooraineid ja värvimissüsteeme. Selliste tavade omaksvõtmisega näitab MIPA SE oma pühendumust jätkusuutlikele ja vastutustundlikele lähenemisviisidele, mis aitavad kaasa keskkonna heaolule.