Tooted

Värvimis- ja kattematerjalid

Mipa Autovärvid

MIPA Autovärvid on spetsialiseerunud universaalse värvisüsteemi pakkumisele, mis on loodud katma kogu auto värvikate taastamise ja parandamise protsessi. Nende valik autovärve on spetsiaalselt välja töötatud suurepäraste tulemuste saavutamiseks ja vastama autotööstuse nõudmistele. Olgu tegemist puudutustöödega või ulatuslike värviparandustega, pakub MIPA Autovärvid usaldusväärse lahenduse, et tagada kvaliteetsed tulemused autovärvikatte osas.

Mipa Industry

MIPA Industry on pühendunud mitmekesise tööstustoodete valiku pakkumisele, mis teenindavad erinevaid tehnilisi eesmärke. Nende tootevalik on loodud pakkuma pikaajalist kaitset ja erakordseid viimistluskatteid. Pöörates tähelepanu kvaliteedile ja jõudlusele, tagab MIPA Tööstus, et nende tooted vastavad tööstuslike rakenduste karmidele nõuetele. Olgu tegemist metallkonstruktsioonide, tööstusseadmete, kaubikute, eriveokite, raskeveokite, põllumajandusmasinate või linnalike ja maakonna elektritranspordivahendite värvimisega, pakub MIPA Tööstus usaldusväärseid lahendusi, mis tagavad silmapaistvad tulemused.

Mipa Aerosoolid

MIPA Aerosoolid on spetsialiseerunud laiaulatusliku aerosoolitoodete valiku pakkumisele, mis sobivad nii poolprofessionaalseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Nende aerosooltoodete valik pakub mugavaid ja efektiivseid lahendusi erinevateks rakendusteks. Olgu tegemist piirkondlike paranduste, puudutustega või konkreetsete katmise vajadustega, MIPA Aerosoolid pakuvad usaldusväärseid ja lihtsalt kasutatavaid aerosooltooteid, mis tagavad kvaliteetsed tulemused. Võttes arvesse erinevate kasutajate vajadusi, tagab MIPA Aerosoolid, et nende tooted on kohandatud efektiivsete lahenduste pakkumiseks mugavas aerosoolivormingus.

Mipa Non-Paints

MIPA, oma kaubamärgi Mipa Non-Paints all, pakub laia valikut tarvikuid värvimise ja lakkimise igale tööetapile. Lisaks lihvimis- ja poleerimisvahenditele ning toodetele liimimiseks, tihendamiseks või maskimiseks, varustab MIPA ka sobivate tööriistade, puhastusvahendite ja isikukaitsevahenditega. Oluline fookus on alati kvaliteedil, efektiivsusel ja kasutusmugavusel.